Svět Šipek.cz

Přihlášení registrovaného zákazníka


Právní doložka obchodu Svět Šipek

Obchod Svět Šipek klade velký důraz na kvalitu informací u produktů a poskytování nadstandardních informací o sportech pro které prodává vybavení. Každa objednávka je vyřizována s největší pečlivostí

Ochrana osobních údajů spotřebitele

Dodavatel shromažďuje se souhlasem zákazníků jejich osobní údaje, a to zejména jméno, adresu, telefon a emailové spojení. Tyto údaje slouží především pro usnadnění objednávek zákazníků v budoucnu.

Pokud zákazník projeví svůj souhlas, může mu dodavatel sdělovat emailem a telefonicky obchodní sdělení s novinkami, nabídkami, inzercí a nabízet účast v anketách a průzkumech trhu.

Osobní údaje zákazníků dodavatel nepředává žádné další osobě. Výjimku představují externí dopravci, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, který je nutný pro bezproblémové doručení zboží.

Údaje, které dodavatel o zákazníkovi uchovává a zpracovává může zákazník kdykoliv změnit, a to po přihlášení do klientské sekce.

Svůj souhlas s uchováváním a zpracováváním osobních údajů nebo se zasíláním obchodních sdělení může zákazník kdykoliv odvolat, a to tak že zašle emailovou zprávu na info@svetsipek.cz nebo tuto skutečnost oznámí dodavateli telefonicky.

Copyright

Veškeré materiály publikované na webových stránkách Svět Šipek jsou chráněny autorským zákonem. Produkty a služby, které jsou na webových stránkách uvedeny, informace o nich a jejich vyobrazení mohou být chráněny dalšími právy dotčených osob. Názvy a označení výrobků, služeb, firem a společností mohou být registrovanými obchodními známkami příslušných vlastníků.

Jakákoli část webových stránek Svět Šipek (popisky u zboží, vyobrazení prodávaných produktů a informační články) nesmí být zkopírovány elektronickou nebo mechanickou cestou a zpřístupněna veřejnosti bez předchozího písemného svolení držitele autorských práv. Vyjímku tvoří informace pro tisk.


<< Zpět


INFORMACE & RADY

 

VYHLEDÁVÁNÍ


 

VÝHODNÝ NÁKUP

Harrows Flight Savers

Harrows Flight Savers

více informací o výrobku...

Cena s DPH: 35 Kč
 

TOP 10

 

INFORMACE O NOVINKÁCH

Chcete-li dostávat upozornění na novinky a slevové akce v obchodě, vyplňte zde Váš e-mail.

 

REKLAMA

 

NAŠI PARTNEŘI

eKonto - RB Ceská pošta Elektronické terce Echowell SrovnaniCen.cz - internetové obchody Hledej zboží
 

Copyright © 2002-2024 FUMI (právní doložka) Jak nakupovat Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů Doprava Reklamace
Partneři Svět Šipek: Koloběžky

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.